Gościnna Sobota


Witaj serdecznie!!
Bardzo się cieszę że znalazłeś się na tej stronie. Jest ona właśnie dla Ciebie! 

Jest tyle osób, które mają świetne pomysły, tworzą przepiękne rzeczy, biżuterię, podróżują po świecie, uwielbiają dzieci i chcą się dzielić swoją pasją ze światem, a nie mają gdzie tego pokazać lub mają problem z nowymi czytelnikami i kupcami. 

Właśnie z myślą o takich osobach tworzę Wpisy Gościnne! Sobota to czas, kiedy udostępniam przestrzeń na blogu dla Was. Dla ciekawych, kreatywnych, fajnych pomysłów pisanych przez moich czytelników ( obecnych  i przyszłych). 

Co zrobić by Twój artykuł się pojawił na blogu?

Należy do mnie napisać na maila ( kreatywnymokiem@op.pl) lub na Fan Page z informacją o chęci  publikacji na blogu. Napisz krótko, kim jesteś, o czym będzie Twój artykuł. Zamieść informację również czy prowadzisz blog - podaj adres i czekaj na odpowiedź.

Warunkiem umieszczenia takiego wpisu jest jego unikalność. Nie może on być publikowany w identycznej formie na innej stronie. Może być zmieniony z takimi samymi zdjęciami. 

Na jakie tematy mogą być posty?

Szeroko pojęta tematyka dziecięca. Pełna dowolność! Zabawy, gry, rozwój, zdrowie, o edukacji domowej, różnych sposobach nauczania, logopedii, itp.

Tematyka kobieca - zdrowie, pasje, praca. To co dotyczy nas jako matek i kobiet. Jak rozwijać swoje umiejętności i inne.

Posty twórcze - DIY, dekoracje, ozdoby,bizuteria

Podróżnicze - podróżujesz z dzieckiem? A może mieszkasz za granicą i chcesz pokazać jak się wychowuje dziecko za granicą? Co zabrać na plażę, w góry, nad jezioro? Czekam na Twoje pomysły!

A może masz zupełni inny pomysł? Pisz śmiało!

A co Gość będzie miał z tego?

Blog miesięcznie odwiedza średnio 12 tysięcy osób. Daję Wam możliwość poszerzenia swojej publiki, a może uzyskania nowych klientów na swoje wyroby?  Zyskujesz stałe miejsce ze swoim logo i linkiem, które odwiedzają czytelnicy.

Twoje logo pojawi się tuż poniżej wraz z linkiem do Twojej strony na stałe. Czyli zyskujesz link, który cały czas będzie wyświetlany. W takim poście również będzie link do strony/bloga/fan page. 

Promuję również takie wpisy na Fan Page bloga ( 1700 fanów) , Instagramie ( ok 600) i Google + ( prywatny profil 544 obserwatorów i 203 na blogowym profilu).  

Czekam na Wasze pomysły i propozycje!

Wszystkie wpisy gościnne znajdziecie w zakładce GOŚCINNA SOBOTA.

Tutaj też będzie do Was link/logo aby mogli do Was trafić również inni.

Dla Gości specjalny baner wraz z linkiem do Gościnnej Soboty. Śmiało możecie korzystać!
A wyglądać on będzie tak.


A oto moi Goście!
(klik w logo a przeniesie Was do tych blogów)


  


Podziel się
Tweet
Pin
Udostępnij
>