Sztuczki, triki i bramki - książki dla fana piłki nożnej

Napisała - środa, marca 08, 2017

Kto nie kojarzy nazwisk takich piłkarzy jak Ronaldo czy Messi? Nawet osoby nie mające nic wspólnego z piłką nożną kojarzą te słynne nazwiska. A jeśli mamy w domu fana tych panów, te książki są dla nich! 2 książki o piłkarzach, trikach piłkarskich, ciekawostkach z życia bohaterów.W naszym domu nie ma zapalonych fanatyków piłkarskich. Owszem lubimy pokopać piłkę, rozegrać sobie mały meczyk, ale nasza aktywność piłkarska na tym się kończy. Jednak te nazwiska są nam znane. 

Cristiano Ronaldo.Sztuczki, triki i bramki


To pierwsza w dwóch książek o piłkarzach jakie mamy. Jest to pozycja poświęcona jego karierze piłkarskiej. Znajdziecie tu fakty z jego życia, informacje z najważniejszych spotkań piłkarskich i przebieg jego kariery. Ponadto nie braknie sztuczek piłkarskich, pokazanych krok po kroku i z pełną profesjonalną nazwą. 

Nie braknie również quizu o wiedzy piłkarza. Masa zdjęć, ciekawostek, na pewno ucieszy oko fana Cristiana Ronaldo.


Lionel Messi. Sztuczki, triki i bramki

Podobnie jak w poprzedniej książce, znajdziemy podobny podział informacji. Część sztuczek piłkarskich się powtarza w obu książkach. Są również tu nowe triki, które powinny się spodobać. Pokazane w przyjemny i prosty sposób, pozwoli młodym piłkarzom na ich wypróbowanie. Tutaj również mamy quiz oraz stronę z ciekawostkami o Messim. Te książki zostały w oczach Adasia niezauważone. To nie jego tematyka. Ale gdy macie wśród znajomych dzieci lub swoje, interesujące się taką tematyką książki będą ciekawe.

Cena regularna za jedną wynosi 19,99 zł. Kupić je możecie w Wydawnictwie RM - Cristiano Ronaldo i Lionel Messi.
Autorami książek są : Tomasz Borkowski i Tomasz Bocheński.
Spodobają Ci się również:

2 opinii

  1. Blondynki Kreatywnie8 mar 2017, 15:27:00

    Ciekawe a quizy mini sprawdziany

    OdpowiedzUsuń
  2. greeneyekitty229 mar 2017, 10:02:00

    o coś dla nas:)) właśnie zamówiłam synkowi ksiązkę sportowy wojownik

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)

>