27.02 - Dzień Niedźwiedzia Polarnego

22 lutego obchodzony jest Dzień Niedźwiedzia Polarnego. Miesiąc temu bawiliśmy się i poznawaliśmy w projekcie Mały Przyrodnik pingwiny. To kolejne zadanie specjalne dla chętnych. Kilkanaście osób bawiło się z nami, a teraz ile będzie? Kto pierwszy raz widzi tego typu film, może nie wiedzieć o co chodzi. Więc kilka słów wyjaśnienia.

Mały Przyrodnik to projekt edukacyjny, którego celem jest zabawa przyrodą, poznawanie jej tajników razem z dziećmi. To rozbudzanie w sobie ciekawości dziecka, a dziecku otwieramy świat przyrody. Wspólna zabawa, edukacja i czas - to co łączy w sobie ten projekt. 


Tematy specjalne to są różne święta wybrane przeze mnie, które każdy może realizować na swój sposób, a następnie podzielić się relacją z nich na swoim blogu/Facebooku. Staram się by te tematy pasowały do pory roku, były ciekawe, a zadania do nich mają ułatwić pracę na tematem. W styczniu dodatkiem była krzyżówka. W tym miesiącu jest na razie sam film promujący temat. 

Szczegółowy regulamin projektu znajduje się w osobnej zakładce - Mały przyrodnik - zasady

Pod tym postem znajdą się wszystkie linki do relacji przyrodnicznych od uczestników projektu. Zapraszam również na grupę na Facebooku, gdzie coraz więcej się będzie dziać.

A oto baner przeznaczony dla tego wydarzenia! Możecie go pobrać, klikając na niego.Dzień Dziedźwiedzia Polarnego
Dyskusja

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)