Dzika logika! - kieszonkowiec logiczny dla każdego

Napisała - poniedziałek, stycznia 16, 2017

Zagadki logiczne rozwijają inteligencję logiczno-matematyczną, spostrzegawczość, wyobraźnię  i zapewniają dawkę wiedzy. Lubimy takie zagadki, gdyż zmuszają nas do myślenia, ale również  dają solidną porcję zabawy! "Kieszonkowiec logiczny. Dzika logika" to zestaw zagadek dla dzieci i dorosłych!



Kieszonkowiec logiczny to już ostatni zestaw kart. Poprzednie -> Angielski kieszonkowiec oraz Kieszonkowiec matematyczny opisywałam prędzej.

Ten zestaw się różni. To nie są zwykłe karty do gry. Te karty to zagadki logiczne. Na każdej karcie zawarte są 1-2 zagadki, po drugiej stronie zaś czeka na nas rozwiązanie zagadki.

Zagadki mają od 1 do 3 gwiazdek. Określają one poziom trudności zagadki. Wspólnie z Adasiem zabraliśmy się za rozwiązywanie. Powiem Wam, że mieliśmy niezły ubaw!

Zagadki przeznaczone są dla dzieci w wieku 12+, więc większość dla mojego dziecka była za trudna, ale mimo wszystko próbowaliśmy swoich sił. Część zagadek udało nam się rozwiązać, inne były trudne, a nawet czasem wynik wyszedł nam zupełnie inny! Co nie zmienia faktu, że te zagadki są przemyślane, ciekawe i różnorodne. Zmuszają nas do myślenia, kombinowania, użycia wyobraźni i dają niezłą frajdę!


Z resztą zobaczcie sami jakie zagadki czekają na Was. 








W pudełku czekają 54 różne zagadki, by rozruszać szare komórki! Poręczny format, więc zmieszczą się w plecaku czy damskiej torebce. Cena jest taka sama jak przy poprzednich Kieszonkowcach i wynosi 15,99 zł.  Kupić możecie je na stronie Kapitana Nauki - Logiczny kieszonkowiec


Spodobają Ci się również:

0 opinii

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)

>