Ambasador TchiboCard - dołącz i zyskaj

Napisała - poniedziałek, października 10, 2016

Znacie stronę Tchibo? A dokładniej TchiboCard? Dzięki Rekomenduj.to poznałam ich i chciałam Was również zachęcić do przyjrzenia się stronie. Co na Was czeka?

Strona Rekomenduj.to jest to portal. gdzie po procesie rejestracji macie możliwość wypełniania ankiet i udziału w akcjach. Przyznam szczerze, że z dystansem podchodzę do takich akcji. Przeważanie kończyło się na wypełnieniu ankiety. 

Tym razem było inaczej. Po wypełnieniu ankiety po kilku dniach przyjechał kurier z wielka paczką! Zapomniałam o wypełnionej ankiecie. a tu niespodzianka. W moje ręce trafiła paczka Ambasadora od TchiboCard. A co znalazło się  środku?

 1. Koc piknikowy
 2. Tortownica z przykryciem
 3. Radio łazienkowe
 4. Karafka
Byłam pozytywnie zaskoczona! Radio umila nam czas codziennie, ale nie w łazience tylko w kuchni ( ma opcję programowania poszczególnych fal, czego nie ma moje zwykłe radio), w tortownicy mogę zrobić pyszne ciacho i przewieźć je gdzie chcę, a koc weźmiemy na trawkę na wiosnę. Na razie używamy go w domu podczas gier. 


A dlaczego warto zainetersować się TchiboCard?


Przystępując do klubu zbieracie ziarna, które można później wymienić na nagrody. Wysyłkę powyżej 150 zł macie również za darmo. A do sklepu stacjonarnego Tchibo wysyłka zawsze jest za darmo.  Ale to nie wszystko. Dla zarejestrowanych klinetów czekają równiez wysokie rabaty, a dla tych co zapiszą sie do newslettera dodatkowe promocje, większy asortyment i informacje o nowościach. 

Warto wiedzieć prędzej o takich rzeczach, bo kto lubi przepłacać? A dla wszystkich mam rabat! To taki prezent od portalu Rekomenduj.to.

Kod 25% rabatu: RekomendujTC


Korzystacie z takich akcji? Znacie Rekomenduj.to? Pochwalcie się swoim doświadczeniem, bo ja jestem w tym temacie świeżynką.

Spodobają Ci się również:

3 opinii

 1. Super, ja niestety sie zagapiłam i nie odebrałam swojego pakietu w sklepie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo nie znałam tej strony na pewno sprawdzę jak działa! Dzięki za polecenie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jakoś mi nie po drodze do tchibo, mają taką rozpiętość asortymentu, że niby powinnam zawsze coś dla siebie znaleźć, ale nie znajduję

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)