To już 4 lata! Urodzinowy konkurs z Akademią Umysłu

Napisała - czwartek, czerwca 02, 2016

1 czerwca 2012 r. Pamiętny dzień, właśnie wtedy założyłam bloga. Nigdy bym nie pomyślała, że  tyle czasu wytrwam. A końca blogowania nie widać! Z tej okazji zapraszam Was na konkurs. Do zgarnięcia 7 gier, które sami sobie wybierzecie. 

Te 4 lata minęły bardzo szybko. Nie wiadomo kiedy. Ten czas był dla nas intensywny, pełen wyzwań, trosk, ale masy radości. Bardzo się rozwinęłam przez ten czas. Założenie bloga to była dobra decyzja.

Mimo że czasem bywają przerwy czy gorsze dni pokazujecie mi że warto dalej tworzyć, pokazywać co robimy i dzielić się pomysłami. 

Uczcijmy to razem! Mam dla Was 7 nagród od Akademii Umysłu ( swoją drogą uwielbiam ich gry!) 4 z nich to wersja pudełkowa, 3 kolejne to gry w wersji elektronicznej. A co ważne! Sami wybieracie jakie gry ze sklepu Akademii chcecie dostać. Zwycięzcy, będą mogli samodzielnie wybrać która pojedyncza gra będzie ich nagrodą w wysiłek stworzenia pracy konkursowej. 

Zadaniem konkursowym jest stworzenie laurki urodzinowej. Format, wielkość, technika w pełni dowolna. To ma być praca dziecka, z małą domieszką pomocy rodzica. Zdjęcie takiej pracy rodzic dodaje pod postem konkursowym na fan page Kreatywnym Okiem.

Czas na zamieszczanie zdjęć mija 7 czerwca włącznie. Wtedy właśnie świętować będziemy kolejne urodziny. Tym razem Adasia. To już 8 lat odkąd jestem mamą. 

Wszystkie szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie. Link do niego znajduje się w poście konkursowym. 

Na blogu znajdziecie opisy gier jakie mamy od Akademii Umysłu. Mimo upływu czasu, zawsze chętnie do nich wracamy! 

Liczę na Waszą aktywność, jest ona dla nasz szczególnie ważna. To dzięki niej widzimy że warto działać. To nasza siła napędowa. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do zabawy i trzymać kciuki za aktywność! 


Miłego tworzenia!


Spodobają Ci się również:

3 opinii

 1. sto lat kochani :) Ilona robisz super robotę :* buziaki dla Adasia :***

  OdpowiedzUsuń
 2. Projekt Londyn2 cze 2016, 15:01:00

  Kolejnych wielu lat bloga! Jesteś niesamowita i wciąż pełna pasji. Super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie się rozwinęłaś przez ten czas. Wszystkiego dobrego i kolejnych sukcesów!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)

>