Warsztaty rękodzielnicze i plastyczne - Inicjuj z FIO #2

Napisała - wtorek, maja 10, 2016

Uwielbiam takie działania! Dzieci wspólnie działają, malują, kleją i świetnie się bawią. To znak, że takie inicjatywy są potrzebne! A co dzieci robią podczas zajęć rękodzielniczych i plastycznych? Oto mała zajawka.


Zajęcia rękodzielnicze prowadzone pod okiem p. Moniki są pełne inspiracji, twórczego działania i motywów ludowych. Wszystko w ramach akcji Inicjuj z FIO. To część projektu "Ludowe inspiracje", który współprowadzę.

Dzieci ozdabiają mydełka, szklane naczynia serwetkami oraz papierem ryżowym. Wszystko to wymaga skupienia, koncentracji, ale również ogromnej satysfakcji po ukończonej pracy.


Warsztaty plastyczne pod okiem p. Sławka sprawiają nie mniejszą radość. W ostatni czwartek wyszliśmy w plener. Słoneczko pięknie grzało, dzieci uradowane, a prace piękne! Część prac wymaga ukończenia, paluszki rwą się do tworzenia kolejnych. 
Gorąco zapraszam 28 maja od godz 12 w Szkole Podstawowej w Nowogrodzie, gdzie odbędzie się XI Festiwal Pieśni i Muzyki Ludowej! Śledźcie wydarzenie na Facebooku.

Spodobają Ci się również:

0 opinii

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)

>