Projekt Kobieta kobiecie wsparciem i lisek od Niko

Napisała - niedziela, stycznia 24, 2016

Projekt "Kobieta kobiecie wsparciem" to akcja zorganizowana przez blog Mama Tato Ono. Jej celem jest pokazanie że kobieta jest najlepszą osobą, która może okazać wsparcie innej kobiecie.

lisek Niko


Kto jak kto, ale kto lepiej zrozumie kobiece rozterki niż inna kobieta? Mężczyzna stara się zrozumieć, ale nie zawsze mu się to udaje. Nie ukrywajmy PSM, wzruszenia bez powodu, łzy na komediach czy kobiece problemy intymne są dla naszych partnerów nie zrozumiałe.


Kobiety nigdy się nie zrozumie!

Czy oni rozumieją jakie to uczucie gdy rodzisz dziecko? Czy rozumieją co to karmienie piersią? Są rzeczy które dla mężczyzn są nieosiągalne. Nie zrozumieją tego. Inna sprawa wygląda z kobietami. Mimo że często "drzemy z sobą koty" jeśli potrzeba rozmowy czy wyrzucenia żalów znajdzie się taka dobra dusza i nam pomoże, wysłucha. 

Jako mamy, pracownice, kobiety biznesu nie mamy czasu na spotkania na drinka czy kawę. Albo nie ma z kim dzieci zostawić. Jednak warto mieć taką bratnią duszę. Zawsze można się wygadać, pośmiać czy po prostu się pożalić. 

Nie wywyższajmy się, nie poniżajmy innych, bo to może się na nas odbić i to nie będzie nic miłego. A nie lepiej, okazać serce i powiedzieć : "Wiem co czujesz! Będzie dobrze!" 

Macie takie osoby? Jeśli nie, otwórzcie serce, pokażcie że jesteście takimi samymi kobietami jak inne. Trzymamy sztamę? 

Właśnie dzięki tej akcji mogłam zostać ambasadorką projektu i w nasze ręce trafił przecudny, mięciutki i wspaniały lisek prosto z rąk Niko. Mogłam wybrać co byśmy chcieli dostać. Po burzy mózgów stanęło na lisku. Nie mogliśmy się go doczekać, ale jak do nasz doszedł...

Oczy wyszły nam z wrażenia. Ogromny, piękny, miękki aż nie chciało się go wypuścić z rąk. Widać że każda rzecz jest tworzona z pasją i miłością. Słowa to nie wszystko, to trzeba zobaczyć!


Kochane moje, nie odpuszczajcie! Jesteście ważne i pomagajcie sobie nawzajem, wspierajcie się i trzymajcie sztamę! Bo jak nie my to kto? ;)

Zapraszam na profil Niko na Facebooku jak na ich stronę internetową - Niko

Spodobają Ci się również:

4 opinii

  1. Piękny :) Takie prezenty są wyjątkowe

    OdpowiedzUsuń
  2. Lisek jest mega... A i kobieca akcja zacna...

    OdpowiedzUsuń
  3. Wydaje nam się, że kobiety w sytuacjach tego wymagających potrafią się jednak zjednoczyć. Lisek przecudny.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)

>