Rekomendacje czyli Ewelina (Kreatywnie w domu) o mnie

Napisała - wtorek, listopada 10, 2015

Blogosfera to takie miejsce w którym poznaje się masę ludzi. Jedni są znani tylko z sieci, z innymi nawiązuje się bliższy kontakt. Wspólne akcje, projekty, pomoc. Właśnie o tej ostatniej będzie. Jestem otwarta na innych i czas w końcu to uporządkować. Oto opinia o mnie i mojej pomocy jaką udzieliłam Ewelinie  z bloga Kreatywnie w domu.
Ilona z Kreatywnego Oka... moje blogowe guru! Bez niej mój blog na pewno nie wyglądałby tak jak wygląda a ja nie byłabym w tym miejscu gdzie jestem. Długo zastanawiałam się czy napisać do Ilony, czy się odezwać i poprosić o pomoc... szczerze? To bałam się jej... czy mnie nie wyśmieje, czy oleje, bo wątpiłam w to że mi pomoże. Jakiś rok temu odważyłam się i poprosiłam o pomoc, ha przeżyłam! Ilona to bardzo miła i sympatyczna babka. Złota dziewczyna, która jeszcze nigdy nie odmówiła mi pomocy. Zawsze doradzi, poinstruuje. Ja to mogę tylko pomarzyć żeby mieć taką wiedzę jak ona. To dzięki niej mój blog wygląda tak jak wygląda (od strony wizualnej oczywiście ;)). Z czystym sumieniem mogę polecić Ilonkę każdemu! Gdybym, była facetem to napisałabym, że ją kocham ale dziewczynie nie wypada.


Ewelinie pomagam znaleźć ciekawy szablon na blogu, dostosowuje go, ustawiam menu, sekcje społecznościowe. Współdziałamy w różnych projektach blogowych i zawsze możemy liczyć na swoją pomoc. 

Zajrzyjcie do ich kreatywnego domu. Sprawdźcie jak wygląda, rozgośćcie się i czerpcie inspiracje. 

Ewelina ( Kreatywnie w domu) - bardzo Ci dziękuję za miłe słowa, nie tylko te tu, ale ogólnie!

Potrzebujesz pomocy? Zajrzyj tutaj - Jak pomagam?


Spodobają Ci się również:

5 opinii

 1. Ależ Kochana nie ma za co! To ja Tobie dziękuję i nie wiem jak Ci się odpłacę ;) może liście Ci zgrabię? hihi ps. stare logo nasze masz :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Ilonka też jest moim Mistrzem. Dziękuję Ci kochana za ogrom pracy i poświęcony mi czas!!! Niech dobro do Ciebie powróci!!!!!!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, zapraszam do obserwowania bloga: kreatywnym-sercem.blogspot.com (ale podobne nazwy)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ilona jest jak blogowa mama - zna się na wszystkim i chętnie pomaga ;) mnie również udzieliła pomocy, głównie z szablonem i kodami, z którym na początku w ogóle się nie łapałam :P a dzięki niej pomału wszytko ogarniam...
  Pozdrawiam
  pomyslowesmyki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ilonka zawsze pomoże, pamiętamy jak nam na bloggerze pomagała :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)