One mają moc! vol 1 - podsumowanie DnW

Napisała - czwartek, listopada 19, 2015

Za kilka dni kolejne warsztaty z cyklu Dziecko na Warsztat. Jeszcze powrócę  do astronomicznych poczynań. A to za sprawą genialnych warsztatów, jakie pojawiły się na blogach. Na początek 5, które urzekły mnie najbardziej. dziecko na warsztat

Na pierwszy ogień idą Tosiowe Igraszki! Paulina udowadnia, że nawet taki maluch jak Tosia może nauczyć i bawić się astronomią. Cała masa zabaw, książki, magnetyczny Układ Słoneczny i pudełko sensoryczne, to tylko część ich historii. Zobaczcie całość!!


Kolejna świetna propozycja dla maluchów! Na blogu Tymoszko wspaniała ręcznie uszyta przez mamę książeczka kosmiczna! Że ja antytalencie szyciowe to podziwiam! Jest po prostu cudna! Co będę mówić, zobaczcie sami.
Kolejny wspaniały warsztat to astronomia pełną gębą z bloga Bawimy się my trzy! Filcowy Układ Słoneczny witraże księżycowe i mój hit! Ogromny, bardzo realistyczny Księżyc!!!


Uwielbiam ten blog! Normalnie kocham za wszystko! Dzika Jabłoń i Milo to tak pomysłowe dziewczyny że aż dech zapiera. Kosmiczny geoboard mnie zauroczył! Cały warsztat jest po prostu genialny!Ohana blog to pozytywnie zakręcona rodzinka! Ich zabawy astronomiczne po prostu są świetne! Ogromny Układ Słoneczny z masy solnej wymiata! A do tego farby fosforyzujące!
A tu cała masa innych, fascynujących wpisów! Inspirujcie się!

Dziecko na warsztat

Spodobają Ci się również:

3 opinii

  1. Aneta Nagrodkiewicz19 lis 2015, 08:19:00

    Muszę poczytać i coś wybrać prostego bo niestety nie mam talentów plastycznych.... Nic a nic. A moja mała uwielbia temat kosmosu. Super pomysł!

    OdpowiedzUsuń
  2. Żadnego nie czytałyśmy, więc będzie co nadrabiać.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)

>