Mini-Organizer na zabawki do łazienki

Napisała - czwartek, czerwca 11, 2015

Adaś uwielbia mieć pełno pudełeczek do zabawy, robienia miksturek i innych szalonych rzeczy. W efekcie nie ma miejsca w brodziku! Dłużej tak nie mogło być i zrobiłam w ciągu kilku minut 2 prawie takie mini-organizery na jego pudełeczka. Wystarczy plastikowa butelka i nożyk! 


Jeśli też macie taki problem jak my to ten sposób może okazać pomocny. A może jest tak, że to Wy macie dużo pierdółek i nie macie gdzie trzymać? Zobaczcie jak zrobić taki prosty organizer.

Wystarczy litrowa butelka z grubego plastiku i nożyk do tapet lub nożyczki. Aha! Mazak!  W końcu trzeba też zaznaczyć kształt naszego wieszaczka. 

Na butelce narysowałam jak ma wyglądać mój organizer. Poprawki naniesione wszystko pasuje więc tnę. Najpierw nożykiem do tapet a później nożyczkami, wyrównałam ostre krawędzie by Adaś podczas zabawy nie skaleczył się czy zadrapał. 
Prawda że proste? Adaś uradowany bo ma 2 pojemniczki na swoje miksturki. Teraz czeka na kolejne bo jego kubeczków jest dużo więcej! Teraz tylko butelki muszę znaleźć odpowiednie.


Podoba Ci się nasz organizer? Podziel się z innymi! Będzie Nam bardzo miło. 

Spodobają Ci się również:

6 opinii

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)

>