Jaka mama taki syn! czyli o pewnych koszulkach

Napisała - środa, marca 25, 2015

Teraz na czasie są ręcznie szyte ubrania, z ciekawymi nadrukami. Taki wybór że głowa puchnie! A co powiecie na spersonalizowane koszulki jedyne w swoim rodzaju? Wcale nie z takim zwykłym nadrukiem ale narysowanym przez dziecko? Ubralibyście takiego T-shirta? Bo ja tak!


Dzięki współpracy z All Prints, którzy zajmują się tworzeniem fajnych, nowatorskich koszulek wpadły w nasze ręce T-shirty z naszymi własnymi rysunkami! 

Adaś narysował obrazek dla mnie, a ja dla niego. Następnie skan przesyłamy w kreatorze, ustawiamy rozmiar, wielkość wydruku. Stale też jest podgląd na cenę! Na każdym kroku widać ile kosztować Was będzie taka koszulka. 

Macie do wyboru szeroką gamę wzorów gotowych, ale zachęcam Was właśnie do stworzenia swojej własnej unikatowej koszulki z rysunkiem dziecka. Pewne jest to że identycznej nikt nie będzie miał na całym świecie. 

Adaś uwielbia Angry Birds i takie oto stworzenia pojawiły się na jego koszulce. Na mojej zaś znalazło się wszystko. Domek, drzewka, ptaki, zasiane pole, chmurki. Dla każdego coś miłego. 

Szybko, łatwo i przyjemnie. A jak się nosi?Taaa... zdjęcie czadowe :D Mistrzem selfie to nie jestem, ech. A to moja koszulka z bliska.<3Koszulki są z bawełny, bardzo miłe w dotyku, nie drapią, nie ciągną. Ado wyboru macie różne fasony. Nie wiem jak wy ale ja lubię takie zupełnie inne , unikatowe. Wiem, że nie spotkam nikogo w takiej koszulce. Na pewno takie koszulki przyciągają spojrzenia innych. Nie tylko na ulicy ale również w szkole.

Jedynie kolory mogłyby być wyraźniejsze, bardziej żywe. Poza tym nie mam żadnych obiekcji.


I co myślicie?

Włożylibyście taką koszulkę z oryginalnym obrazkiem? Cena jest bardzo przystępna, więc za nie duże pieniądze możecie mieć dla dziecka, siebie czy męża fajną i ciekawą koszulkę!

Teraz myślę nad kolejnym projektem koszulki. Może tym razem coś typowo chłopięcego?

Pędźcie na stronę All Prints i wybierzcie coś dla siebie!


Spodobają Ci się również:

2 opinii

  1. Cudowne :) A ja mam tyyyyyle rysunków dzieci zalegających w segregatorze!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dusia ma bluzeczkę ze swoim rysunkiem i zawsze jest strasznie dumna gdy ją zakłada i wszystkim się chwali ;-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)

>