Aktywne ferie z Małą Capoeira! - patronat

Napisała - czwartek, lutego 12, 2015

Ferie to często czas nudy dla dzieci. Rodzice pracują, mają mało czasu więc komputer, gry i tablet. Czas to zmienić! Aktywne spędzanie czasu to jest to! Jeśli macie to szczęście że mieszkacie blisko Nowej Huty to mam dla Was propozycję!

Jeśli macie dzieci w wieku powyżej 4 lat to serdecznie zapraszam na zajęcia. Są one w pełni darmowe! Przygotujcie ubrania na zmianę i wy również się przygotujcie! Dla Was Mała Capoeira też ma program zajęć. 

Strasznie żałuję że dzieli nas taka odległość, bo z chęcią bym ich poznała osobiście i poćwiczyła. Jeśli prędzej bym się nie połamała :D 

A oto co ekipa napisała o projekcie na ferie.

W dniach 16 - 20.02 w Szkole Podstawowej nr 100 na Os. Albertyńskim 36 w Krakowie, odbywać się będą darmowe zajęcia brazylijskiej sztuki walki połączonej z elementami tańca i akrobatyki. Mowa tutaj oczywiście o capoeira. Akcja organizowana jest przez nowohucką sekcję Klubu Sportowego Capoeira Camangula (najstarszej i jednej z największych szkół capoeira w Polsce).
Jak już wcześniej wspomnieliśmy treningi są otwarte dla każdego, bez względu naa wiek oraz kondycję fizyczną.
Na co dzień zajęcia odbywają się w grupach:
*dzieci 4-6 lat
* dzieci 7-12 lat
*młodzież i dorośli (open)
*dorośli 35+ (bez górnej granicy wiekowej)
Aby móc uczestniczyć w tym przedsięwzięciu wystarczy zabrać ze sobą koszulkę i wygodne spodnie na przebranie (np. dres lub krótkie spodenki) i przyjść w określone miejsce, w określonym czasie. Nie trzeba się nigdzie zapisywać.
Jak mawiał wielki mistrz capoeira - Mestre Pastinha: "Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci; jedynymi, którzy nie powinni się jej uczyć są ci, którzy nie chcą."
Więcej informacji na: Mała Capoeira oraz: Mała Capoeira blog

Mam ten zaszczyt że mogę być patronem tego wydarzenia! Na pewno pojawi się relacja z zajęć na blogu. Może zdecydujecie się wybrać z dzieciakami?

Jeśli pójdziecie na zajęcia prześlijcie zdjęcie jak się bawiliście. Miłej zabawy!

Spodobają Ci się również:

0 opinii

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)

>