Tydzień z książką - Próba Uczuć

Napisała - niedziela, stycznia 11, 2015To już ostatni dzień wyzwania. Szybko zleciało, było mi bardzo miło że uczestniczyliście razem ze mną. Na koniec zostawiłam coś lekkiego, miłosnego i dla dorosłych. W końcu matki też czytają książki dla siebie, prawda? Co jest zawsze blisko nas to miłość, uczucia i emocje. A ile razy są wystawione na próbę? Zapraszam do "Próby uczuć", by przekonać się miłość przezwycięży wszystko.


Taryn prowadzi bar. W jego prowadzeniu pomagają jej przyjaciele, wszystkie idzie gładko, pub się rozrasta, dobrze prosperuje. Pewnego dnia zjawia się gwiazda filmowa i robi się zamieszane. Sławny aktor nie przechodzi obojętnie obok pięknej właścicielki pubu.Delektuje się jej widokiem, lekko flirtuje by w końcu rozkochać są w sobie do szaleństwa.

Rayn kocha całym sercem swoją wybrankę, jednak jak to w "szołbiznesie" bywa, zazdrosne kobiety potrafią nieźle namieszać. Tak też było i tym razem. Podczas kręcenia sceny filmu, Taryn ujrzała jak jej ukochany całuje byłą dziewczynę a jednocześnie partnerkę filmową. Wyglądało to tak realnie, że podczas ucieczki, dzieje się tragedia. Dziewczyna wpada pod samochód tracąc ich wspólne dziecko.

To dopiero początek ich problemów. Gdy ich miłość rośnie w siłę, przeciwników maja coraz więcej. No cóż, takie życie. Jednak czemu szczęśliwym ludziom inni muszą zawsze rzucać kłody pod nogi?

Według współpracowników Rayna Tar jest dla niego nie odpowiednią kobietą. Z niższych sfer, która skłania go w efekcie do brania prochów. Nie tylko ich wspólne życie narażone jest na pasmo nieszczęść, ale również jej prywatne sprawy przybierają inny obrót.

Dowiaduje się po 28 latach, że jej rodzice nie są jej biologicznymi rodzicami, a ojcem okazuje się być zupełnie kto inny. Jej życie jest pełne niespodzianek, jednak Rayn i przyjaciele są cały czas przy niej. Ich miłość dodaje je otuchy.

Podróże, prowadzenie pubu, występy na premierach filmowych, narkotyki, zaręczyny to całe życie tych ludzi. Ich miłość wystawiona na wieczną próbę nie daje się tak łatwo omamić i odpuścić. Stawiają czoła przeciwnościom losu, utwierdzając się w przekonaniu że ich miłość przetrwa wszystko.

Czy aby na pewno wszystko? Czy ich miłość przetrwa? Czy Taryn ma zgubny wpływ na Ryana? A może jej ukochany okaże się kłamcą? Jak zakończy się ich związek? A może wszystkie problemy pójdą w niepamięć i będzie to historia z Happy Endem?

Powiem tylko tyle, że żałuję że książka tak szybko się skończyła. Piękna historia burzliwej miłości, która jest tą prawdziwą, wielką i szlachetną. Gdyby wszystkich spotkała taka miłość, świat byłby piękniejszy. Dobrze że są takie książki, w których można zatracić się bez reszty. To jedna  z nich!

Tym oto akcentem kończę ostatnią recenzję w wyzwaniu. Wam również życzę takiej miłości jaka jest w tej książce.

Autorka Tina Reber
Wydawnictwo Muza - Próba uczuć
Cena regularna 44,99 zł

Spodobają Ci się również:

14 opinii

 1. o! u mnie dziś też "dorosła" książka :) ale zupełnie innego rodzaju...
  jeśli chodzi o lżejszą lekturę, czytałam ostatnio "W imię miłości" - pewnie też by Ci się spodobała

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj lubię takie książki :D Próba uczuć zdecydowanie dla osób 18+ :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w ramach lżejszych lektur zabieram się właśnie za Vernona Vinge - zabieram się i zabieram i jakoś nie mogę się zabrać, bo zawsze są jakieś dziecięce książki do poczytania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też wolę kryminały, po książkach romantycznych człowiek ma tylko za duże wymagania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ogarniam Wszechświat11 sty 2015, 18:31:00

  Wolałabym jednak spokojniejszy związek ;) u mnie dziś też dla dorosłych, ale ostry kaliber i beczka śmiechu :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się że wymyśliłaś to wyzwanie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. dziekuję z apolecenie, bo kocham takie książki:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja również. Piękna kolekcja książek!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ha ha ha ale czasem warto się tak zatracić :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziwnym trafem te dziecięce takie ciekawe! Czytałam "Bratki", uśmiałam się i szok bo nagle się skończyła!

  OdpowiedzUsuń
 11. Kolejna propozycja zagościła na liście DO PRZECZYTANIA. Dzięki za wyzwanie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Tak. To stanowczo nie wpływa dobrze na związek;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Romantycznie się zrobiło. Chociaż ja to ostatnio bardziej w kryminały idę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)

>