Swobodna - czy długa rozłąka nie przeszkodzi miłości?

Napisała - sobota, stycznia 31, 2015

Mówi się że prawdziwa miłość przetrwa wszystko. Skąd jednak wiadomo że to ta jedyna, prawdziwa? A może to tylko złudne marzenie, za miłością i poczuciem bezpieczeństwa? Czy nową miłość można zbudować na zdradzie? Poznajcie historię zawiłego związku trójki osób.


Cała akcja zaczyna się w Seatle. Kiera główna bohaterka powieści wyczekuje wejścia na scenę swojego ukochanego rockmena Kellana. Oboje to młodzi, zakochani w sobie ludzie, ale z trudną przeszłością.

Młody piosenkarz czuje się na scenie jak ryba w wodzie. Razem z zespołem podbijają scenę, a zaczynali od gry w barze. Festiwal jest dla nich przepustka na większą scenę. Daje im szansę by rozwinęli skrzydła. Każdy chłopak z grupy jest podekscytowany występem, jego skalą i rosnącą popularnością.

Uczucie Kiery i Kellana jest bardzo burzliwe, chłoną siebie nawzajem. Ona nieśmiała, on z trudnym dzieciństwem są dla siebie lekarstwem, całym życiem. Ich związek ma jednak okropny początek. Zaczął się bowiem od zdrady. Kiera wtedy była dziewczyną Dennego, który w pogoni za pracą zaniedbał ją, a ona znalazła ukojenie w ramionach Kellana. Cała trójka była przyjaciółmi. Gdy wyszło to na jaw, polała się krew, szpital i sytuacja była bardzo trudna dla wszystkich. 

Upłynęło sporo czasu zanim mogli znów w miarę mogli normalnie rozmawiać. Wszystko zaczęło się normować, gdy pojawiła się szansa na półroczną trasę koncertową Blagierów. Żadna z młodych par nie chciała się rozstawać na tak długo. Mieli odwiedzać całe Stany Zjednoczone i nie było szans na rychłe spotkania. 

Kiera wiedziała że to szansa dla Kellana i zespołu, więc z rozdartym sercem zgodziła się na wyjazd ukochanego. W tajemnicy zadbał by przyjaciółki dziewczyny nie pozwoliły jej się nudzić i ukrywał tajemnicze liściki gdzie tylko mógł. 

Miłość ich była wielka, ale zaczęły się wątpliwości czy na pewno chłopak jej nie zdradza.  Po jego burzliwej przeszłości, nie była pewna czy dotrzyma jej wierności. Jednak ona również ukrywa przed nim pobyt byłego chłopaka w mieście. 

Za dużo nie domówień, tajemnic rośnie z każdym dniem. Mimo że kochają się, nie mają pełnego zaufania do siebie. Czy ta historia może mieć szczęśliwe zakończenie?

Święta w rodzinnym domu Kiery, wyjazd na koncert chłopców, niespodziewany przyjazd Kellana... 

Pierwsza połowa książki bardzo mi się ciągnęła. Wydała mi się bardzo podobna do "Próby uczuć". Kreacje bohaterów bardzo podobne, fabuła również. Później zaczęło się dziać. Akcja nabrała tempa, nowe fakty, nowe ciekawe rzeczy. Wyczekiwałam kiedy zdarzy się zdrada! Z każdą stroną nie mogłam się oderwać od książki. Ciągnęła jak magnes. To typowa książka dla dorosłych, pełna miłości, zawiłości, z ciekawą akcją.

Jeśli lubicie takie historie ta książka może się Wam spodobać. 

S.C. Stephens 
W. Muza
Stron 620
Cena regularna 44,99 zł

Spodobają Ci się również:

0 opinii

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)