Weekend z Rainbow Loom - Zegarek Loomey Time

Napisała - poniedziałek, grudnia 15, 2014

Weekend z Rainbow Loom minął, jednak wczoraj wpis się nie pojawił więc nadrabiam prędziutko! Była prosta bransoletka, kwiatek a dziś słowo o zegarkach Loomey Time. Ze sklepu Rainbowmania.pl wpadły w nasze ręce zegarki stworzone z podobnej gumy jak gumki do bransoletek. Zestaw zawierał 3 sztuki, w trzech kolorach z jedną wymienną tarczą. Jedyne co trzeba zrobić to bransoletka! Pokażę Wam jak zrobić o taką.


Przygotujcie gumki w kolorach w jakich chcecie bransoletki, krosno, szydełko i trochą wolnego czasu.

Krosno ustawimy przed sobą, strzałką skierowaną w przód. 2 boczne części muszą być wysunięte do przodu o jedno oczko.


Zakładamy pierwsze gumki.


Zakładamy kolejne. Zakładamy na 2 i 3 oczko. Tak samo w trzech rzędach. Na jednym rzędzie zakładamy po 6 gumek w ten sposób.

Czyli u mnie na jednym rzędzie były 3 pomarańczowe i 3 żółte gumki.Bierzemy zegarek. Przedziewamy przez każdy otwór gumkę. Z każdej strony mamy po 3 otworki, które trzeba przebić z pomocą szydełka, patyczka i przełożyć gumkę.


Krosno odwracamy o 180 stopni i zakładamy gumki z zegarka.Bierzemy inny kolor (lub ten sam, jak kto woli) i zakładamy gumki jak na zdjęciu poniżej. Omijamy pierwsze i ostatnie części krosna,


Ważna część! Szydełkiem przeciągamy gumkę od spodu. Tu widać, jak wyciągam żółtą gumkę od środka i zakładamy ją do przodu na kolejne oczko. Jeśli źle przeciągniecie, bransoletka się popsuje. 


Ostatnie gumki zakładamy na środkową część. Po czym zakładamy gumkę na nią i klips "C".Trzymając blisko klipsa, ściągamy bransoletkę.


Gotowe!! Pierwsza część jest. Teraz w identyczny sposób robimy drugą stronę. Z tym że klipsa nie zakładamy, tylko szczepiamy ostatnią gumkę z założonym wcześniej klipsem. 

Spodobają Ci się również:

1 opinii

  1. o kurcze! ale sprytnie Ci to wyszło! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)

>