Pokoloruj słonia czy Elmer i przyjaciele

Napisała - czwartek, lutego 06, 2014

Dzieci powinny kolorować. Bo wiadomo, że rozwija to wyobraźnię, poprawia motorykę małą, usprawnia pisanie. Tylko co zrobić gdy dziecko jest na bakier z kredkami i kolorowankami? Mam pewien sposób. Do tego super łatwy! Podsunąć mu kolorowankę z jego ulubionym bohaterem. 
Adaś uwielbia Elmera. O książeczce pisałam już tutaj. Teraz przyszła kolej na to by nadal koloru trochę fajnemu słoniowi i jego przyjaciołom. Dla tych co nie znają Elmera słówko o tym kto to jest. Jest to słoń inny niż wszystkie. Jak widać jest on w kartkę kolorowa przez co się wyróżnia w stadzie. Mimo to wszyscy bardzo go lubią. 
Taka kolorowanka spodoba się fanom kolorowego słonia.  Dziecko znajdzie tam proste obrazki, kilka słów wyjaśnienia oraz co ma zrobić. A wygląda to tak.

Adaś to taki typ co lubi mieć coś i żeby jak najdłużej starczyło. Tak samo było z  tą kolorowanką. Bo jak już pomaluje że będzie miał co potem kolorować w niej. Ciężko było go przekonać żeby jednak nadal kolorów zwierzaczkom. W końcu przekonałam uparciucha i zaczął  malować pisakami. Twierdzi ze kredki są głupie. ( Jak go przekonać że nie są? Macie pomysł? )Gdy już zaczął kolorowanie nie trzeba było poganiać. Tylko co chwilę pytał czy ładnie :) Małe dzieci będą zadowolone.

Cena też nie pozwala zbankrutować bo kosztuje zaledwie 6,99 zł. Liczba stron to 16.
Autor : David McKeeSpodobają Ci się również:

12 opinii

 1. fajna kolorowanka z ulubionym bohaterem:) jak przekonać, to nie wiem, bo jeszcze nie jesteśmy na tym etapie:) ale może samemu zacząć rysować i świetnie się przy tym bawić:) może podpatrzy i się dołączy?

  OdpowiedzUsuń
 2. O, super sprawa. I tylko 7 złotych, fajnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mamy kolorowankę z Elmerem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Elmer rządzi- super kolorowanka

  OdpowiedzUsuń
 5. Poluję na kolejne czytanki z Elmerem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. M. ostatnio zagustowała w kolorowankach i (ku mojej rozpaczy) woli je od rysowania samodzielnie...

  OdpowiedzUsuń
 7. Oszczędny od dziecka:-p. Mój Kacper tez lubi pisaki, ale kredkami nie pogardzi:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajnie wygląda ta kolorowanka. Ps. Duśka tak jak w malowankach to ładnie kredkami koloruje ale jak rysuje swoje dzieła to woli mazakami.

  OdpowiedzUsuń
 9. Super książka, lubimy Elmera więc pewnie i taka kolorowanka i do nas trafi.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)

>