Historia Latającego Smoka

Napisała - czwartek, listopada 14, 2013

Smoki to nie zwykle stworzenia. Nie które są duże, inne małe, zielone, różnokolorowe. Z małymi skrzydłami, dużymi, z pazurami i bez. Jedna miłe są, drugie wręcz przeciwnie. Do Nas nie dawno zawitały pewnie smoki. Tylko dziwne takie... Jakby nieśmiałe, szare, bez koloru i trochę smutne. Na uszko Nam szepnęły, że koloru by chciały odrobinę. Szarość je dopadła i przykro im po prostu.

A my wielkie serducha mamy i musieliśmy coś poradzić na to! Mama zajęła się Białą Damą, a Adaś powziął w obroty Pana Szaraka. Co z tego wynikło? Przekonajcie się sami!

Smoki zaraz uśmiechy dostały na swych buziach, gdy kolory zaczęły napływać na ciałka i skrzydła ich. Z każdym pociągnięciem pisaka i kredki weselej się robiło, aż zapragnęły potańczyć, śmiać się i radować.

Jeszcze nigdy nie były takie szczęśliwe! Nie wierzycie popatrzcie!Biała Dama w piórka obrosła, bibułki kolorowe szeleszczą na wietrze, gwieździsty ogonek aż błyszczy w świetle księżyca. Szlaczki, kropki, paski! Ach! Jakaż ona kolorowa! Jaka piękna, urocza dama.

Kły widzicie? Pięknie o nie dba, szoruje każdego dnia, błyszczą bielą śnieżnobiałą, przykład daje dzieciom. Chcesz mieć piękne ząbki też? Myj je a słodyczy jedz mniej.
A Pan Szarak, ubarwienie zmienił, bo Pan Adam go z zielenił :) Jak na prawdziwego smoka przystało ciemna zieleń go pokryła. Kolce czerwone, chodź nie straszne. Spokojnie, nie po kują Was, bo miękkie są ;)
Zobaczcie jaki wesoły! Jak lata!Ciężka praca była. To nie tak hop siup dać koloru obu. Rączki mdlały, oczka wypatrywały, serduszko mocniej biło z każdą kreską, kropką. Długie minuty spędzone ze smokami satysfakcję dały wielką!

Rączki sprawnie malowały, manualnie się rozwijały, mega kreatywność pokazywały. O kocham takie zabawy! Niby prosta sprawa, ale tu cała historia się składa!Polecam Wam smoka latającego, bo to same przeciwności!

Tania zabawka - Wielka frajda
Prosty szablon - Mega możliwości
Mała po złożeniu - robi wielkie wrażenie gdy się pokaże calutki
Lata bez wiatru, w domu, na dworze, ale deszczu nie lubi.

Smoki dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, a cena? 24 zł! My oszaleliśmy na ich punkcie! Kupić je możecie tu : SMOK LATAJĄCY 


Wypatrujcie na blogu niespodzianki! Już wkrótce się pojawi! A taki smok będzie mógł zostać Wasz!


Spodobają Ci się również:

9 opinii

 1. Fajny pomysł i świetna zabawa na taką pogodę;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł rewelacyjny ;-) Uwielbiam takie zabawki i czekam aż synek do nich dorośnie bo póki co mógłby rozmamłać smoczy ogon ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hihi dużo fajnych zabaw was czeka :)

   Usuń
 3. super! Musze swoim wykombinować. Tylko my z pudła wystrugamy

  OdpowiedzUsuń
 4. hihihi świetne i papużki słyszałam w tle :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)

>