Projekt TĘCZA - fioletowy

Napisała - niedziela, lipca 07, 2013

Dziś już koniec tęczowego tygodnia. Minął za szybko, jak zawsze fajne akcje ;) Z tej okazji chciałam Was obdarować bukietem kwiatów! Przyjmiecie? Te nie są takie zwykłe bo są z papieru :) Robi się szybko ale za to postoją długo. Arkusz fioletowego papieru i innego kontrastującego np żółtego, nożyczki, ołówek, miseczka i kreatywny drucik i możemy zaczynać zabawę.

Wycinamy kółka. Kilka większych i kilka mniejszych w tej samej ilości. A potem postępujemy według instrukcji, czyli składamy Nasze kółko.Na koniec nadajemy kształt płatkom.


Rozcinamy na linii. Jeden płatek smarujemy klejem i sklejamy go z sąsiednim płatkiem. Z mniejszego kółeczka robimy kolejny kwiatek i wkładamy do w środek dużego płatka. Końcówki odcinamy, tak by była mała dziurka na kreatywny drucik.Drucik przełożyłam i od góry zwinęłam mu końcówkę.  Z innych kółek zrobiliśmy kolejne kwiatki i umieściliśmy na drugim końcu drucika.


Z zielonego papieru zrobiłam duży liść i włożyłam go pod kwiaty. Skręciliśmy drucik i gotowy bukiet!
A to serduszka Adaś zrobił dla mnie zupełnie sam :)


A fioletowe pomysły u innych ;)

Spodobają Ci się również:

6 opinii

 1. Pięknie! U nas też dziś kwiatowo :) Pozdrawiamy Was serdecznie i pięknie dziękujemy za przyłączenie do projektu. Mamy do Was jeszcze jedną prośbę - propozycję. Na zakończenie/podsumowanie projektu chciałabym na blogu stworzyć tęczową galerię prac, którą stworzymy my - uczestnicy projektu. Dlatego zachęcam Was serdecznie do przygotowania jakieś twórczej propozycji - tym razem we wszystkich tęczowych kolorach i przesłanie nam jej zdjęć na maila kreatywniezdziecmi@gmail.com Na prace czekać będziemy do 15 lipca.

  OdpowiedzUsuń
 2. I załapałam się na bukiet :) Piękna propozycja na koniec zabawy. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba zrobię kontynuację spisu kwiatów (na moim blogu) i dołączę Wasze ;-)

  U nas dziś królowała kapusta! o! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne, jednak serduszko Adasia najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)

>