Przybornik biurkowy

Napisała - niedziela, lipca 15, 2012

Nożyczki, ołówki, gumeczki, kleje... Uff!! Ale tego jest! A może warto je po prostu dobrze zorganizować? Więc dajemy Wam pomysł! Na początek zastanówcie się ile przegródek będzie potrzebnych do Waszych drobiazgów. Nasz przybornik posiada jedną dużą niską przegródkę oraz 5 wąskich wyższych. Każda ma swój ekwipunek :) Nożyczki, ołówki, pędzle,klej, kreda. Jedno na razie mamy puste.


Do wykonania będą na potrzebne :

- kilka rolek po papierze toaletowym/ po ręczniku papierowym
- kartonik
- większe pudełeczko okrągłe/kwadratowe
- klej
- taśma
- stare gazety
- farby,pędzle
- pisak, ołówek
- nożyczki


Na początek musimy zrobić naszym rolkom dna. Stawiamy rolkę na kawałki kartonu i odrysowujemy, wycinamy. Tak samo robimy z pozostałymi. Przykładamy kółeczka do rolek i przyklejamy taśmą. Gdy zrobimy już wszystkie rolki tak następnie ustawiamy je jak ma wyglądać nasz przybornik. Delikatnie sklejamy taśmą wszystkie części, a później sklejamy na całej wysokości najniższej części.


Obklejamy całość kawałkami gazet, gdy wyschnie rysujemy ołówkiem szczegóły, czyli co chcemy mieć na naszym przyborniku. ( Na naszym przypadku to były kredki, farbki,ołówki). Malujemy farbkami i znów czekamy by wyschło. Gdy dobrze wyschnie obrysowujemy szczegóły i układamy nasze przybory i „wła la”.Spodobają Ci się również:

1 opinii

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)