Kartki okolicznościowe

Napisała - czwartek, lipca 19, 2012

Każdy lubi jak się o nim pamięta.Niby mała kartka ale jakże ważna... W sklepach jest tyle pięknych teraz kartek okolicznościowych, jednak te zrobione przez dziecko ( wspólnie z rodzicami też ;)) mają wyjątkową wartość.

kartki okolicznościowe
Przeglądając kiedyś internet w poszukiwaniu pomysłów na zabawę z Adasiem (wtedy 2,5 letnim synkiem) wpadłam na pomysł żeby zrobić wspólnie kartki na święta. Zbliżało się Boże Narodzenie więc jak znalazł, potem Dzień Babci i Dziadka.

Akurat mieliśmy w domu fajny zestaw kolorowych papierów więc zabraliśmy się do pracy :) Czas mijał nie wiadomo kiedy! Adaś podsuwał mi swoje pomysły, sam robił swoje kartki. Mimo że miał 2,5 roczku dopiero świetnie się bawił. A to nasze kartki Bożonarodzeniowe.
A potem był Dzień Babci i Dziadka. Specjalnie dla babć zrobiliśmy kartki-serduszka. A dla dziadków zrobiliśmy ciągnik oraz samochód, czyli tym czym na co dzień jeżdżą. Radość ich była nie do opisania! W środku piękne wierszyki podpisane imieniem synka.
A na koniec ciocia miała 30 urodziny i dla niej również zrobiliśmy taką kartkę :)


W sklepach papierniczych można kupić fajne zestawy kolorowych papierów, zestawu przyklejanek do obrazków 3D oraz wiele innych przydatnych rzeczy.

A Wy? Jakie macie pomysły? :)

Spodobają Ci się również:

1 opinii

  1. te robione osobiście są najładniejsze masz rację ja zaczęłam zbierac rózne bebiloty w końcu by potem co nieco z młodym porobić :))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)