Kansas City - miasteczko westernowskie w Rudniku

Napisała - czwartek, lipca 26, 2012

Kansas City

Kansas City to miasteczko westernowskie. Możecie się tam poczuć jak na Dzikim Zachodzie. Dla fanów czeka również świetny pokaz braci Daltonów!

Mieliśmy okazję jechać pod Grudziądz, a dokładniej do Rudnika, gdzie mieści się miasteczko Kansas City. Znajdziemy tam mini zoo, jura park a także westernowe miasteczko.W zoo możemy karmić ozdobne ryby, po zakupieniu karmy dla nich. Frajda dla dzieci za 1 zł :) Świnki wietnamskie, struś, wielbłąd czy osioł przykują na pewno uwagę nie tylko dzieci. 

W dalszej części jura park kilkanaście ( w tym 3-4 sztuki ruchome) dinozaurów urozmaicają pobyt.


 

A na końcu tej drogi można podziwiać domki i bohaterów z różnych bajek. min. Flinstonowie, O Smoku Wawelskim czy Smurfy.


 
Nie zwykłą atrakcją jest pokaz westernowy w amfiteatrze. Widowisko robi wrażenie a dodatkowo rozśmiesza do łez! Lucky Luke i Bracia Daltonowie zapewnią Wam tam nie zwykła rozrywkę.Luna Park z płatnymi atrakcjami to kolejna część umilająca pobyt w miasteczku. Basen z łódkami, strzelanie z łuku, zdjęcie w stroju z tej epoki. To jednak nie wszystko! Super sprawa jaka nas zaskoczyła to przejażdżki. Dino-busem, ciuchcią oraz bryczką konną. Wrażenie niezapomniane, a podczas jazdy widać przepiękne jezioro położone po drugiej stronie drogi. Sklepy pamiątkowe obfitują w różności jakie będą przypominać pobyt.

Więcej można dowiedzieć się na ich stronie Mega Park

Spodobają Ci się również:

2 opinii

  1. no właśnie jeszcze łazi ale już ledwo idę scielić łoża bo i Jaś w drodze do domu już ale Adas teraz to padnie ale i może wstać rano pomimo ze pożno spać pojdzie już nie raz tak było

    OdpowiedzUsuń
  2. też tej gry nie odpalaliśmy bo mi komp wariuje nadal chodzi jak czołg :/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas. Napisz co sądzisz o tym poście?
Pomóż w rozwoju bloga :)

>